9Dragons LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pagalba naujokams

2 posters

Go down

pagalba naujokams Empty pagalba naujokams

Rašyti  Taugis Pir. 01 04, 2010 1:03 pm

Sveiki,zinau,kad zaidimas senas,bet as juo labai susidomejau.meginu kasti info is oficialiu zaidimo forumu bet vis tiek daug kas neaisku.Beje,ar isvis dar yra zaidzianciu si zaidima? Smile

Taugis

Pranešimų skaičius : 1
Age : 43
Registration date : 2010-01-04

Atgal į viršų Go down

pagalba naujokams Empty :)

Rašyti  Neividas Kv. 06 24, 2010 11:58 pm

Zaidimas yra labai geras. Tiesiog nuostabus. Jame pilna ivairoves,questu,klasiu,skillu. O mapai ivairus mobai taip pat. As zaidziu labai uzkabinantis zaidimas.

P.S Tik nuo pradziu gali pasidaryt neidomu bet kai pasikelsi didesni lvl prasides visas smagumas. Bosai,PvP(player versus player),War'ai(Black clan's versus white clan's),CoF'ai(Chose of Fate) ,PvE (Player versus Evil (panasu i CoF) )
O man tai pavyzdziui zaidzian si zaidima yra azartas rinkti B.E (blood essense) ir pliusinti ginkla. Man tai labai kietaj atrodo(bet ir kuo daugiau uzpliusini tuo geresnis ginklas yra)
Dar pastaba:
Patariu ginklus pradet pliusint nuo Raising Light pabaigos nes ten jeigu pliusinsi ginkla kai busi kokio OC1(opening chy 1) tai tu tik pinigus ir B.E gadinsi...
Nes esi dar mazo levelio ir jis tau greit kyla tai tas ginklas tau bus greit nebereikalingas. Bus pinigai ir B.E ismesti veltui.
Nebent busi labai turtingas. O tas turtingumas tau gali pasireiksti kai turesi kokius 100k (naujokams) O kuo toliau tuo blogiau. Man turint RL12 (Raising Light 12) kovotoja nueijus i Hefei(Pagrindini miesta kuriame susirenka Black clan's ir White clan's ten kaip prekybos miestas pilna kitu playeriu kurie pardavineja vertingus ir gerus itemus) Man ten neuztenka 2kk(mylijonu) O dar ypac turint Hermit Weapon( wos ne geriausias ginklas. Ju buna ivairiu ir skirtingu leveliu) Perkant ornamentus(juos galima ideti i weaponus kurie turi slotu(Hermit weaponas turi visada 3slot) (max slot yra 4) tai vienas ornamentas kainuoja mazdaug dabar 1kk...
O tu gali sakyti kad esi turtingas turint ne maziau kaip 50kk(mylijonu) Nes nueinant aprengti kovotoja i Hefei (Nupirk ginklu,rubu,pocketu,ornamentu,ir t.t.t) pinigai garuoja kaip saldainiai is saldarurio kisenes Very Happy Very Happy Very Happy.
Jeigu reikes daugiau informacijos pm mane i skype: neividux bunu on beveik visa diena tik nevisad prie pc sedziu.

Neividas

Pranešimų skaičius : 2
Age : 31
Registration date : 2010-06-24

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume